Betoterm Hakkında

DIŞ SIVA, İÇ SIVA, ŞAP ve DIŞ CEPHE KORUMA MACUNU VE SAİR YAPI MALZEMELERİ üreterek BETOTERM markasıyla inşaat sektörünün hizmetine sunuyoruz.

BETOTERM ürünleri yapılarda yüksek oranda enerji tasarrufu sağladığı gibi; Sıcak bölgelerde klimalarla yapılan soğutmalarda harcanan enerjide %50-75 oranında tasarruf sağlamaktadır.

Yapıların statik hesaplamaları BETOTERM ürünleri dikkate alınarak yapıldığında sıva ve şaptan gelen yükler %75 oranında daha az olmakta olup, bunu sonucunda demir ve kalıptan ciddi manada tasarruf sağlanabilmektedir.

BETOTERM ürünleri normal sıva ürünlerinin 1/(4 - 6) oranında daha hafif olmasından dolayı sıva ve şap ustaları normal sıva ve şapa göre iki kat daha fazla alanda uygulama yapabilmektedirler.

Betoterm ürünlerinin kullanulması durumunda dış cephede yalıtımı sağlamak için ayrıca kaplama yapılmasına gerek kalmamaktadır. Dolayısıyla (50-75) TL/m2 maliyetlere varan dış cephe kaplamaları yerine bu işlemi (20-35) TL/m2 maliyet aralığında BETOTERM ürünleri sayesinde çözebilirsiniz.

Yukarı Çık