Hakkımızda

Eroğlu Mühendislik; 1985 yılında başladığı iş hayatına mühendislik hizmetleri, projelendirme ve uygulama alanlarında olmak üzere inşaat sektörünün her alanında etkin bir şekilde yerini almış ve üstlendiği proje ve görevleri başarıyla yürütmesini bilmiştir. 

Eroğlu Mühendislik, 2010 yılının başından itibaren inşaat sektöründe eksikliğini gördüğü "Hafif ve Yalıtımlı İnşaat Yapı Malzemeleri" ve "Köpük / Hücresel Hafif Beton" alanında Ar -Ge çalışmalarına başlamış olup, yaptığı Ar - Ge çalışmalarının sonucunda 2015 yılının başından itibaren "betoterm" markasıyla inşaat alanında köpük beton şap ve dolgu uygulamasına başlamış bulunmaktadır. Şirketimiz, Hücresel Hafif Beton alanında mobilize araçlarıyla uygulama yaparken Kütahya'da 1. OSB'de kurduğu tesiste hafif ve yalıtımlı inşaat yapı malzemelerinden;

•    Hafif ve Yalıtımlı, Perlit Agregalı Dış Cephe Sıva harcı
•    Hafif ve Yalıtımlı, Perlit Agregalı İç cephe Sıva Harcı
•    Hafif ve Yalıtımlı, Perlit Agregalı, Döşeme ve Teraslar İçin Şap Harcı
•    Prekast panel arası hafif ve yalıtımlı Dolgu Harcı
•    Son Kat Koruma Macunu

Ürünlerinin imalatına başlamış olup;

•    Köpük / Hücresel Hafif ve Yalıtımlı Beton Briket, panel, Söve, Lento, Prekast
•    Perlit Agregalı Hafif ve Yalıtımlı Beton Briket, Panel, Söve, Lento, Prekast

Ürünlerinin 2018 yılından itibaren imalatını yapmayı planlanmaktadır. 

Şirketimiz Hafif ve Yalıtımlı yapı malzemeleri alanında yaptığı üretimlerle ülkemizde bu alanda görülen eksikliği doldurmaya çalışarak inşaat firmalarına bu alanda çok büyük kazançlar sağlamasının yanısıra, yapılarda ciddi manada enerji tasarrufu sağlanmasına da katkıda bulunmaktadır.  

33 Yıllık geçmişi bulunan şirketimiz tecrübeli ve alanında uzman kadrosu, son teknoloji ürünleri ile donatılmış altyapısı ile doğru ve dürüstlükten taviz vermeyen, hizmet verdiği kişi ve kurumların memnuniyetini esas alan bir anlayış ile ekonomik, zamanında ve doğru hizmet sunmayı kendisine her zaman şiar edinmiştir.

Ülke sınırlarını aşan markasıyla Avrupa Birliği, Ortadoğu ülkeleri ve Orta Asya ülkelerinden talepleri almaktadır. 

Her zaman en iyiyi hedefleyen şirketimiz, HAFİF VE YALITIMLI YAPI MALZEMELERİ  alanında da "betoterm markasıyla  her zaman iyinin daha iyisini yapma gayreti içerisinde bulunarak, yarınların kalitesini bugünden inşaat sektörünün emrine sunmanın gayretindedir.

Yukarı Çık