Vizyon & Misyon

MİSYONUMUZ

Şirket olarak, “Geçmişin tecrübesi ve geleceğin teknolojisi ile insanın temel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yeni yerleşim ve iş bölgeleri alanları konusunda temel insan ihtiyaçlarına uzun vadeli çözümler üretmek,  yeni teknolojiler geliştirerek istihdam sağlamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı” amaçlamaktayız. 

İnşaat Yapı Elemanları sektörüne getireceğimiz yeni teknolojik ve ürünler sayesinde maliyetleri düşürmek, kaliteyi yükseltmek, ithal edilen ürünleri üretebilmek ve dolayısıyla inşaat şirketlerine avantajlar sağlamayı ve ekonomik katkılarda bulunmayı amaçlamaktayız. 

VİZYONUMUZ

İnşaat sektöründe yaşanabilir sağlıklı yaşam ve iş alanlarının üretilebilmesi için;
Ekonomik, kullanılabilir, estetik nitelikte faydalı ve fonksiyonel yeni ekolojik ürünler geliştirmek, üretmek ve hizmete sunmak.

Üreteceğimiz ürünler ve hizmetler sayesinde Müteahhitlere projelerine kalite katmak ve hız kazandırmak, ekonomik anlamda kazançlar sağlamak, sonuçta ülke ekonomisine katkıda bulunmak,

Yapılarda maksimum düzeyde enerji tasarrufu sağlayacak, depremsellik risklerini azaltacak, yapı maliyetlerini azaltacak yarının teknolojilerini ve ürünlerini bugünden sizlere sunmak.
 

Yukarı Çık